דף הבית   אודותינו   צור קשר   מפת האתר   התחברות לשרת דואר
 
   
  [שכחת סיסמא?]
 
חפש
 
 
בניית אתרים   עיצוב אתרים   בניית אתרים באופן עצמאי   אתר תדמית   חנות וירטואלית   קידום אתרי תדמית   כתיבה שיווקית   דומיינים   תכנית מפיצים
 
 
עוד בקטגוריה
 
בניית אתר תדמיתי - מאמרים
 

בניית אתר תדמיתי - מאמרים
 
הקמת אתר תדמית - כמנוף לרושם הראשוני
קידום אתר תדמיתי - כאמצעי להגברת תנועה נכנסת לאתר
מה עושה אתר לאתר תדמיתי מצליח?
בניית אתר תדמיתי - אם אתה לא שם אתה לא קיים
בניית אתרים בסביבה דינמית ותחרותית
 
 
בניית אתר תדמיתי - אם אתה לא שם אתה לא קיים  [ 08.09.2010 ]
 
גם היום, בעידן שבו כמעט כל עסק המכבד את עצמו, מתחזק אתר אינטרנט, רבים הם בעלי העסקים שעדיין לא מודעים לחשיבותו המכרעת לקיומו של אתר תדמית ברשת.
במאמר זה נפרט את חשיבותו של בניית אתר תדמיתי ותרומתו הפוטנציאלית:

הרחבת מעגל הלקוחות
אתר תדמיתי הינו זירת מסחר משמעותית נוספת לעסק הפיזי הקיים. בניגוד לעסק או חנות, דף הבית של אתרכם זמין תמיד מכל מקום ובכל זמן. אתר האינטרנט שלכם יכול לעבוד עבורכם מסביב לשעון ולהביא עוד לקוחות פוטנציאליים. יתרה מזאת, אם עד היום הוגבלתם ללקוחות שהגיעו אליכם מאיזור פעילותכם העיקרית, או מפה לאוזן, עצם קיומו של אתר ברשת, פותח את שערכם למרחבים גיאגרפיים נוספים ואף ללקוחות מחו"ל, בתחומים מסוימים.
ניהול נכון של אתר אינטרנט בכלל ואתר תדמית בפרט, יתרום להרחבת מעגל הלקוחות ומחזור המכירות, הן בהיבט של אספקת נגישות גבוהה ללקוחות והן בהיבט של חשיפה גיאוגרפית בלתי מוגבלת.

חדשנות
עסקים הנחשפים ברשת האינטרנט, משדרים ללקוחותיהם חדשנות ורלוונטיות. אתר הבנוי נכון וממוקד ללקוחות הרלוונטיים, יתרום רבות לשיפור תדמית העסק, לגיוס ולשימור לקוחותיו. עסק, ישכיל לעשות אם ינצל את הכלים שמעמיד לרשותו אתר האינטרנט ובכלל זה דיוור ומתן עדכונים שוטפים ללקוחותיו, פרסום הטבות ומבצעים ושמירה על קשר רציף עם הלקוחות באופן כללי.

מרכז מידע כערך מוסף
אתר האינטרנט שלכם יכול להפוך למרכז מידע משמעותי וחשוב ללקוחות. ניהול מידע רלוונטי לתחום האתר, יתרום רבות לשימור עדכניותו של האתר ובכך ישיג יותר לקוחות פוטנציאליים. אין ספק שנקודה זו חשובה לאין שיעור גם בהיבט הקידומי של האתר בכל הקשור לדירוגו ע"י מנועי חיפוש ברשת, אולם בראש ובראשונה מרכז המידע המקצועי שלכם אמור לשרת את לקוחותיכם ובאמצעותו לספק ערך מוסף משמעותי על פני עסקים ואתרים מתחרים.

לסיכום, במאמר זה מנינו את הסיבות העיקריות לעצם החשיבות של בניית אתר תדמיתי. קיימים אספקטים נוספים שעשויים להגביר את תרומתו של האתר לעסק ובכלל זה נמנים עיצוב האתר, תוכן האתר וכדומה.
 
 
יצירת קשר
 
  אנא אל תהססו ליצור קשר בכל שאלה או הצעה:
 
   פנייה באמצעות טופס מקוון:
  קבלת הערכת מחיר: לחץ כאן
מידע כללי / תמיכה טכנית: לחץ כאן
 
   פנייה באמצעות דואר אלקטרוני:
  מידע כללי: info@quickwebsite.co.il
  תמיכה טכנית: support@quickwebsite.co.il
 
   תיבת התקשרות מהירה:
שם מלא
טלפון
דואר אלקטרוני
תוכן ההודעה