קידום אתרים בחו"ל

קידום אתרים בחו"ל – תחום זה הינו קורץ להרבה מאוד עסקים המעוניינים לקדם את המוצרים והשירותים שלהם גם מעבר לים, רוצים להפוך להיות חברה בינלאומית (או שהם כבר חברה בינלאומית) ורוצים להתקדם בגוגל במגרש המשחקים של מדינה זרה. על כן חברות קידום ישראליות רבות הפועלות גם במנועי החיפוש העולמיים של גוגל מציעות שירותי קידום אורגני בחו"ל כאשר בדרך כלל מדובר על קידום בארה"ב ובמדינות שונות באירופה.

קידום אתרים בחו"ל לעומת קידום אתרים בישראל

בדומה לתחומים רבים אחרים גם תחום קידום אתרים בחו"ל הוא הרבה יותר גדול ותחרותי מזה שבישראל. על כן הוא מצריך מחברות הקידום הישראליות לחשוב יצירתי יותר, טוב יותר ולפתח כישורים וקשרים שיעזרו להם לספק שירותים טובים לעסקים במנועי החיפוש של גוגל מעבר לים. יש הבדלים רבים בין קידום אתרים בישראל לקידום אתרים אורגני בחו"ל שכן בדרך כלל מדובר במידת התחרות, שפת היעד והתרבות המקומית אבל עוד הרבה מעבר לכך בכל הקשור לביצוע התאמות באתר, בשרתי האחסון ועוד.

אתר אחד? שניים? או יותר?

ההתלבטות הראשונה שלנו בקידום אתרים בחו"ל היא האם לבנות אתר אחד שהוא דו לשוני (כלומר אתר הכולל מספר שפות עם סאב דומיין שונה בהתאם לשפה) או האם להקים אתר נפרד לכל שפה שבה אנו רוצים לקדם את האתר? ובכן יש לכך יתרונות וחסרונות.

מצד אחד אתר נפרד ייהנה מדומיין ייחודי לאותה מדינה שזה גם חשוב לגוגל, מפחית בעיות טכניות שונות, מסייע לאחוז גבוה של עמודים המאונדקסים בגרסת היעד של מנוע החיפוש לאותה מדינה, מאפשר את פיצול האתר לשרת אחסון ייחודי לאותה מדינה או מדינה קרובה אליה לגלישה מהירה יותר באתר ועוד. מצד שני באתרים דו לשוניים כל סאב דומיין נהנה מנקודת פתיחה טובה יותר לקידום בשל הכוח הבסיסי של הדומיין הראשי של האתר.

תחרות גבוהה ואיך להתמודד?

אז כפי שאמרנו אחד האתגרים הגדולים ביותר בקידום אתרים בחו"ל היא התחרות שכן בארץ לעתים מספיק להקים אתר עם תשתיות טובות בתחום מסוים ולאחר זמן קצר תקפצו למקומות 20-30 עד 50 בדירוג רק מעצם הקמת האתר. בחו"ל תיווכחו לגלות שהתחרות היא הרבה הרבה יותר גבוהה וקשה ובמרבית התחומים יכול לקחת לכם שנים עד שתגיעו לתוצאות הראשונות. כיצד מתמודדים עם התחרות הזו אתם שואלים?

  • בודקים היטב כל אתר שאנו רוצים לקשר ממנו.
  • נמנעים משימוש בקישורים קנויים של שירותים שונים המציעים אלפי קישורים בכמה דולרים (סביר להניח שמדובר בספאם).
  • יוצרים תוכן איכותי שהגולשים ירצו מיוזמתם לשתף אותו.
  • דואגים לעדכון תדיר של האתר עם תוכן ייחודי ואיכותי בשפת היעד.
  • משלבים שיטות שיווק נוספות במקביל לקידום אורגני בחו"ל כדי להביא בינתיים תוצאות לבעל העסק ולשמור על תזרים לצרכי הקידום לאורך זמן.
  • מבצעים מחקר מילות מפתח לכל מדינה בנפרד עם הביטויים הרלוונטיים לאותה מדינה ולאותה שפה.
  • מבצעים קידום בעל אופי מקומי לא רק בהתאם לשפה אלא למדינת היעד.

מה לגבי אחסון?

כדי לשפר את חוויית השימוש באתר צריך לשפר את מהירות הגלישה והטעינה באתר. אתר ישראלי היושב על שרת אחסון ישראלי טוב יכול להציג לכם גלישה מהירה אולם לאדם הנמצא בארה"ב הגלישה באתר שלכם תהיה איטית בהרבה ולכן יהיה עדיף להעביר את האתר המקודם למדינת היעד לשרת אחסון הנמצא באותה מדינה או לכל היותר במדינה סמוכה לה. מומלץ להשתמש גם בשירותי CDN אם תרצו שבהם ניתן להפיץ את התוכן של האתר שלכם דרך שרתים מקומיים.

לפרטים נוספים ו/או הזמנת שירות קידום אתרים בחו"ל צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות!

פנו אלינו לקבלת מידע
בניית חנות אינטרנטית
תהליך בניית חנות אינטרנטית

עד לפני עשור לערך אם הייתם שואלים אנשים לגבי רכישת מוצרים באינטרנט רבים מהם עדיין היו חוששים לעשות זאת. כיום מרבית האנשים מעדיפים לבצע רכישה

שירותי בניית אתרים
שירותי בניית אתרים

שירותי בניית אתרים – כדי להיות עסק עם אתר איכותי ומוכר לא מספיק רק להשקיע בבניית אתר מרשים ויפה. היום ישנה תחרות מאוד גדולה בכל

בניית אתרים
עיצוב ופיתוח אתרי אינטרנט
בניית אתרי וורדפרס

© כל הזכויות שמורות לחריף סוכנות קריאייטיב | בניית אתרים

פתח צ'אט
💬 צריך עזרה?
שלום👋
איך אוכל לעזור לך?